Sraigtiniai kompresoriai

„RENNER kompressoren“ produktų asortimentas:
• 2,2 – 355 kW sraigtiniai oro kompresoriai, pasirinktinai galintys tiekti ir sausą (be alyvos) suspaustą orą.
• Kompresorių sudaromas slėgis iki 40 barų.
• Sraigtiniai kompresoriai su oro resiveriu ir freoniniu sausintuvu.
• Sraigtiniai kompresoriai su dažnio keitikliu.
• Specialios paskirties sraigtiniai kompresoriai.

RENNER sėkmės paslaptis: partnerystė, į paslaugas orientuota, patikima ir trumpas pristatymo laikas
Naujoviškos stiprybės ir aukšti kokybės standartai kartu su nuolatiniu dėmesiu klientų poreikiams ir geru kainos / kokybės santykiu - tai raktas į RENNER sėkmę. Įsigiję RENNER kompresorių, galite būti ramūs, kad gausite kompaktišką, tvirtą, patikimą ir energiją taupantį produktą, specialiai pritaikytą jūsų poreikiams. Be to, galite pasinaudoti gerai apmokytų partnerių aptarnavimo tinklu visame pasaulyje. Tai taikoma ne tik mūsų kompetencijos sričiai, sraigtiniams kompresoriams, bet ir stūmokliniams kompresoriams bei suslėgtam orui be tepalo, pagamintiems Vokietijoje.
 Energijos efektyvumas: savaime suprantamas dalykas RENNER kompresoriams
Nesvarbu, ar dažnis valdomas, ar šaldymo džiovintuvas, ar montuojamas ant suspausto oro bako, ar kaip visa suspausto oro stotis: energijos vartojimo efektyvumas yra savaime suprantamas dalykas „RENNER“. Visos serijos dirba ypač ekonomiškai.
RENNER siūlo daugiau nei 6000 pritaikomų kompresorių modelių. Nuo slėgio lygio iki energijos suvartojimo - jūsų kompresorių pritaikome tiksliai pagal jūsų poreikius.
Mes esame suslėgto oro specialistai
Kokybė Pagaminta Vokietijoje - tai RENNER!

RENNER: sraigtinių kompresorių ekspertas 

Mes orientuojamės į jūsų reikalavimus. Jei reikia, galime pagaminti sraigtinį kompresorių pagal jūsų specifikacijas. Mobilų, stacionarų arba įmontuotą įrenginį. Ar jums reikia kompresoriaus, skirto specialioms reikmėms, pavyzdžiui, dujų suspaudimui, gręžimo platformoms, bėgiams ar specialios paskirties transporto priemonėms? Tai taip pat ne problema. Susisiekite su mumis! 

Savybės:


Specialioms reikmėms: dujų suspaudimui, gręžimo platformoms, geležinkelio ir specialioms transporto priemonėms
  • Nuo 2,2 iki 355 kW
  • Iki 40 barų, pvz., PET butelių gamybai
  • Kompaktiškos sistemos su suslėgto oro rezervuaru, šaldymo džiovintuvu ir kintamo greičio valdymu
  • Plokštelinis šilumokaitis, integruotas arba kaip išorinė dėžė
  • Pagal užsakovo reikalavimus sukurtos konstrukcijos 

Sraigtiniai kompresoriai su gamintojo garantija
RENNER naudoja tik standartinius aukštos kokybės Vokietijos gamintojų komponentus, kad būtų užtikrintas aukštas kokybės standartas. Savo įsipareigojimą užtikrinti RENNER gaminių kokybę sustipriname suteikdami dvejų metų gamintojo garantiją. Mažai tikėtinu atveju, jei dėl nekokybiškos medžiagos ar gamybos defekto atsirastų gamybinis defektas, mes greitai pakeisime detalę. 

Energiją taupantys sraigtiniai kompresoriai su kintamo greičio valdymu
Mūsų sraigtiniai kompresoriai su kintamo greičio reguliavimu skirti sudėtingiems pramoniniams darbams. Išmanioji "RENNERtronic" valdymo ir stebėjimo sistema užtikrina, kad visa sistema būtų gerai suderinta. Tai padeda taupyti išlaidas. 

Grafinis vaizdas: Po penkerių eksploatacijos metų energijos sąnaudos sudaro 78 % visų įprastinio kompresoriaus sąnaudų. Vienintelis būdas sumažinti bendrąsias sąnaudas - kuo labiau sumažinti energijos sąnaudas. 

Grafinis vaizdas: Naudojant RENNER RSF kompresorių galima sutaupyti iki 35 % energijos sąnaudų. Tai leidžia sutaupyti 25 % bendrų išlaidų - pagerėja bendras įmonės energijos balansas. 

 

GALIMI KOMPRESORIŲ VARIANTAI PATEIKIAMI ŽEMIAU